שאלות ותשובות שעוזרות לאספנים כפייתיים להזמין שירותי פינוי דירה

 אתם אגרנים כפייתיים שכבר לא יכולים לסבול את המצב שאליו הם הגיעו? אם כך, היום יש לכם למי לפנות. חברות שונות של פינוי דירה יכולות לעזור לכם לפנות את כל החפצים שיש לכם בבית, וזה בכלל לא משנה איזה סוג של חפצים אגרתם עד היום. אם יש לכם שאלות בנוגע להליך הפינוי, להלן התשובות שתעזורנה לכם לקבל את ההחלטה.

האם הדירה שלכם נמצאת במצב הכי גרוע?

כדאי לדעת שאנשים שעוסקים בתחום של פינוי דירה, בין אם זה פינוי של דירה רגילה ובין אם זה פינוי של אגרנות כפייתית, כבר ראו הרבה בעבר. אין כל סיכוי שהדירה שלכם היא הדירה הכי עמוסה שצוות מקצועי של פינוי תכולת דירה ראה, כך שאתם יכולים להרגיש מאוד בנוח. את הצוות המקצועי של חברת הפינוי זה כלל לא מעניין איך נראית הדירה שלכם, כי הצוות מודע לכך שיש לו משימה שעליו לבצע ובכך מסתיים העניין.

איך תוכלו לבחור חברת פינוי?

ישנן מספיק חברות של פינוי דירות שעוסקות בתחום, ויש כמה קריטריונים שיכולים לעזור לכם לבחור את החברה המפנה. בדקו כמה שנים היא כבר פועלת, כמה אנשי צוות היא מעסיקה, האם יש לאנשי הצוות את כל המיומנות ואת כל הציוד שדרוש. בנוסף, האם החברה פועלת עם אישורים? האם אנשי הצוות שלה יכולים לזרוק את כל הציוד באתר הפסולת על פי חוק ועם אישורים?

האם להזמין שירות נוסף מהחברה?

חברות רבות של פינוי דירה מציעות גם שירותי סיוד ושירותי ניקיון, ובמיוחד כאשר מדובר על פינוי של דירות אגרנות כפייתית. אתם הם אלה שיודעים יותר טוב מכולם עד כמה הדירה שלכם מטונפת אחרי שנים שהיא לא נוקתה ואחרי שנים שרק אגרתם בה עוד ועוד חפצים, כך שבוודאי שלא כדאי לוותר על שירות כזה.

האם גם בסידור הדירה מחדש יעזרו לכם?

יש בהחלט חברות שיכולות להגיש שירות גם בנושא של סידור הדירה מחדש, וכדאי לכם לשקול גם את האפשרות הזאת. הרעיון הוא לקבל דירה נקייה ומעוצבת כמו דירה חדשה.