שאלות ותשובות בנושא אגרנות כפייתית

כאשר מדברים על דירות ירושה, דירות עיזבון הורים או אפילו דירה של מוגבל יכולת, מדברים למעשה על מצב עדין ורגיש שלא תמיד ניתן להתמודד מולו בפן הפרטני. מכאן, באים שירותי פינוי דירה ומעניקים לכם את היכולת להשאיר עבורם את הדבר. באמצעות שאלות ותשובות, יעניק לכם השירות כמה דברים שלא ידעתם על פינוי שבא מהלב. כל מה שרציתם לדעת על אגרנות כפייתית ולא העזתם לשאול.

שאלה: מהי אגרנות כפייתית וכיצד זה קשור לפינוי דירה?

תשובה: אגרנים כפייתים ובפרט המונח אגרנות כפייתית באים להציג מצב בו נאגרים דברים ללא הפסקה ובאופן האובססיבי של העניין. אגרנות כפייתית מתרחשת מכמה סיבות, אחת מהן באה לידי ביטוי אצל ניצולי שואה שאוגרים נוכח החסך בעברם. כך גם יתר האגרנים. הם למעשה אוגרים דברים שהם לא באמת צריכים ולא מודעים לעצם הבעיה. מכאן שהדברים הולכים ומסתבכים ולרוב מחייבים טיפול פסיכולוגי שישלב בהמשך את תיקון העלוות שנגמרו נוכח האספנות היתרה. כאן למעשה נכנסים לפעולה צוות פינוי דירה.

שאלה: מה הסכנה בעניין של אגרנות כפייתית?

תשובה: אגרנות יתר, מביאה למפגעים בלתי רצוניים. התחלואה במקום עלולה אולי להזיק לדייר ומאידך עלולה להזיק גם לסביבה עצמה. אדם האוגר ללא הפסקה, עלול כמו "לטבוע" בתוך יתרת החפצים שאגר לעצמו. כך גם הארונות, האריחים וכל שאר הדברים העלולים להעלות עובש וצחנה. משם ביקורם של חרקים, נחשים ואפילו מכרסמים קצר יריעה.

שאלה: האם ניתן להוציא לפועל פינוי שכזה לבד?

תשובה: בהיבט הרגשי והפיזי, ראוי ורצוי לפנות לחברת פינוי דירה שתכיל את כל הנדרש. אין מדובר בפינוי רגיל ומכאן שההתמודדות קשה. צוות גדול, מקצועי ובעיקר רגיש, יוכל לבצע את המשימה בצורה המקצועית נוכח כל המכשולים בדרך.

שאלה: לאן תועבר הפסולת?

תשובה: חשוב להרגיע את הרוחות ולהדגיש כי פועלנו הינו פועל של מקצועיות בלבד ומכאן שאנו מפנים את הפסולת לאתרים מורשים על פי חוק. כך למעשה ייטב לדיירי הבית ולסביבה.

פינוי נוכח אגרנות דורש לא מעט רגש והבנה טכנית ומעשית, מכאן שחברת פינוי דירה תשמח להעניק לכם את כל הנדרש ויפה שעה אחת קודם.