פינוי דירה של אספן

יש אנשים בעולמו שחולים בכל מיני מחלות שונות, בין אם מדובר על מחלות פיזיות ובין אם מדובר על מחלות נפשיות. אחת המחלות הנפשיות הפחות נעימות, ושיותר קשה לחיות איתן, היא מחלת האספנות הכפייתית. אולי למי שאינו מכיר את המחלה זו עלולה להישמע כמו מחלה מבדרת, אך בפועל הדברים כלל לא כך. במסגרת מחלת האספנות אנשים לוקחים הביתה כל מה שהם רואים: קומקום חשמלי שלא עובד, מסך מחשב שמישהו זרק, הם שומרים עיתונים מלפני שנים וגם לוקחים טלפונים שנזרקו לרחוב. הבעיה היא הבית שלהם, כי אם אדם אוסף כל כך הרבה פריטים במשך שנים רבות, הרי ברור שאי אפשר כלל לצעוד בדירה שלו. אנשים כאלה חייבים שמישהו יזמין להם שירות של פינוי  דירות, כי פינוי דירתו של אספן זוהי עבודה למומחים בלב.

פינוי דירת אספנות

צוות מומחה, מטעם חברת פינוי דירות,  שיגיע לדירה של אספן יצטרך להתחיל מייד בעבודה, כי מצפה לו עבודה רבה. הצוות מתחיל ללא היסוס לעשות פינוי דירה, שכולל את ההוצאה של כל תכולת הבית של האספן. פינוי דירה של אספן היא עבודה קשה, שיכולה להימשך שעות על גבי שעות, כי בדרך מדובר על שנים של אסיפת חפצים. אנשי הצוות של חברת פינוי דירות שהוזמנו למקום צריכים להתמודד, בין היתר, עם ריחות לא נעימים, ועם זוהמה גדולה אשר הצטברה במשך השנים בביתו של האספן.

מנקים את השטח

אחד המאפיינים של דירת אספנות היא העובדה שלא ניקו אותה במשך שנים רבות, והאספן לא ניקה אותה לא בגלל שאינו אוהב ניקיון, פשוט בגלל שאי אפשר היה לנקות אותה. כתוצאה מכך שהיו כל כך הרבה חפצים שונים על המיטות ועל הרצפה, אי אפשר היה כלל לנקות את הדירה במשך שנים, כך שברור מאוד שאנשי הצוות העובדים צריכים להתמודד עם מראות לא פשוטים. אחת המשימות שחלק מהחברות שמות לעצמן, היא לנקות לחלוטין את דירות האספנות, ולכן, אחרי הפינוי הן חוזרות לדירה. הצוות המיומן חוזר לדירה שפונתה ומתחיל לנקות אותה ביסודיות וברצינות רבה.