פינוי דירה מוזנחת

פינוי וניקוי דירות של אגרנים כפייתיים

דירה מוזנחת דורשת תשומת לב מיוחדת

דירה מגיעה למצב מוזנח בדרך כלל כאשר לא גר בה אף אחד במשך זמן ממושך. אמנם בדרך כלל אנשים יעדיפו למכור או להשכיר דירה ולא להשאיר אותה במצב שלא מתגורר בה אף דייר בשל הפסד הכספים שיש בכך, אך הדבר יכול להתרחש. דירה מוזנחת היא מלאה בחפצים אשר לא תמיד ברור מהי תכליתם. אלה חפצים אשר ידעו ימים טובים יותר והיום אין בהם שימוש. זו דירה שיכולה להכיל הרבה ניירת ישנה, ומבחינת אחזקה הדירה מגיעה למצב של הצטברות לכלוך ואבק רב, רטיבות ועובש במקומות הרגישים. בשל כל אלה, זו דירה שצריכה טיפול מיוחד. אדם שאינו מתמחה בתחום והוא בעל ניסיון וגם ציוד מקצועי מתאים יתקשה לטפל בדירה באופן משביע רצון. לשם כך יש לשכור שירות של פינוי דירה.

פינוי דירה מוזנחת הוא ארוך ומורכב

פינוי דירה מוזנחת יכול לקחת מעבר ליום עבודה אחד. עם זאת, בסיום התהליך הדירה תהיה במצב שלא ניתן יהיה להכיר אותה. היא תהיה ריקה מחפצים, נקיה וצבועה כך שתוכלו בלב שלם להעביר אותה ליעודה הבא, בין אם זו דירה למכירה, השכרה או מגורים של אחד מבני המשפחה. כל החפצים יוצאו ממקומותיהם וירוכזו בנקודה אחת. כך גם רהיטים הדורשים פירוק כמו שידות או ארונות ומכשירי חשמל- גם הכבדים ביותר. החפצים יוצאו מן הדירה, סביר להניח שיהיה צורך גם בשימוש במנוף להוצאת ריהוט כבד, במיוחד אם ישנם בה רהיטים ישנים הידועים בכובדם. כל התכולה תועבר למשאית. החברה ממיינת את החפצים לפי מצבם ובודקת מה ניתן לעשות עימם כך שלכולם יהיה רווח.

איך ניתן התשלום על השירות?

החברה, כאמור, במהלך פינוי דירה ממיינת את החפצים על פי מצבם. כך, חפצים שהם במצב טוב מיועדים למכירה. החברה מוכרת חפצים אלה בחנויות יד שניה ולסוחרים שהיא נמצאת עימם בקשר. חלק מהחברות מבצעות את השירות בחינם עבור התכולה וחלק מתחשבים בערך התכולה בקביעת מחיר העבודה הסופי. כך גם החברה מרוויחה, גם אתם מרוויחים והסביבה מרוויחה בעזרת מציאת שימוש חוזר לחלק גדול מהחפצים.