פינוי דירה בבני ברק

פינוי דירה מתכולה הוא מצב הנדרש במקרים של קבלת נכס בירושה, לפני מכירת הדירה, לפני שיפוץ, במקרים של אוסף פריטים ותכולה גדול של שנים ועוד. על מנת לפנות את הדירה במהירות וביעילות ולאפשר את האכלוס שלה או התחלת השיפוץ של הדירה, מומלץ להיעזר בשירותי חברת פינוי מקצועיים. שירותים אלו מתאימים לפינוי דירות מכל הסוגים ונותנים מענה גם למקרה קיצון של דירות הממוקמות בקומות גבוהות במיוחד, דירות של אספנים כפייתיים, דירות ירושה עמוסות בתכולה, דירות ללא מעלית וכדומה.

תהליך פינוי דירה בבני ברק

תהליך פינוי דירה בבני ברק הוא תהליך המבוצע בשלבים. בשלב הראשון, מגיע צוות הפינוי לדירה ומתחיל במיון של החפצים בדירה. בין אם הדירה היא דירת ירושה או דירה שמתגוררים בה אנשים, מיון החפצים חייב להיות קפדני על מנת שלא להשליך שום פריט יקר לפחי האשפה. את שלב המיון יכול צוות הפינוי לעשות עם בעלי הדירה או לבד בתיאום עם בעלי הדירה. לאחר שלב המיון, נוצרות ערימות מקוטלגות של פריטים המיועדים לפחי האשפה, פריטים המיועדים לאתרי מחזור או פריטים המיועדים למשמורת של בעלי הדירה.
השלב השני של פינוי דירה בבני ברק הוא שלב ההוצאה של כל החפצים מהבית והעברתם לאתרים המתאימים. כל מה שהוחלט להעביר בשלב המיון לאתרי מחזור ותרומות ומעבר על ידי צוות הפינוי לאתרים המורשים וכל מה שלאתרי אשפה מועבר על ידי צוות הפינוי למשאיות אשפה גדולות אשר מעבירות את כל התכולה לאתרים המורשים. בנוסף, כל הרהיטים הניתן לפרקם מפורקים ומועמסים על משאיות האשפה כשהם מפורקים לחלוטין.

ניקיון וסדר לדירה

לארח שלב הפינוי, צוות הפינוי מבצע ניקיון וסדר של הדירה. שלב הניקיון הוא חשוב מאוד על מנת להכין את הדירה לאכלוס ולכן צוות הפינוי עושה שימוש בחומרי חיטוי וקרצוף על מנת לנקות לחלוטין את כל שטח הדירה. בנוסף, צוות הפינוי מנקה את השטח החיצוני של הדירה ושומר על הניקיון של הלובי של הבניין , המעלית או המדרגות שהתלכלכו במהלך הפינוי. עם תום תהליך פינוי דירה בבני ברק ניתן למצוא דירה ריקה מחפצים ורהיטים ומוכנה לאכלוס מידי.