מדריך פינוי אגרנות כפייתית לדירת אחותכם האגרנית

אם יש לכם אחות שחולה במחלת האגרנות הכפייתית אתם בוודאי מודעים לכך שלא מדובר על עוד מחלה אלא על מחלת נפש של ממש. בתים של אגרנים כפייתיים הם בתים מאוד מטונפים ומוזנחים בדרך כלל, ולכן, אם אתם רוצים לעזור לה, כדאי שתזמינו לה שירות של פינוי אגרנות כפייתית. המדריך שלפניכם יעזור לכם לסייע לאחותכם בדרך מהירה ויעילה גם יחד.

קחו את אחותכם לשיחה

השלב הראשון הוא להסביר לאחותכם שהיא באמת זקוקה לעזרה וכי אין כל רע בלהודות בכך. אומנם שיחה כזאת זה לא עניין פשוט או קל, אך יחד עם זאת, מדובר על שיחה שתהווה את תחילתו של תהליך חשוב ולכן לא כדאי שתוותרו עליה.

בחרו את החברה המפנה

השלב השני, אחרי שאחותכם תסכים לקבל עזרה, הוא לחפש את החברה ממנה תזמינו שירותי פינוי של אגרנות כפייתית. כאשר תתחילו את החיפושים בנושא אתם תראו שיש הרבה חברות שעוסקות בעבודה כזאת, כך שאתם צריכים להשקיע בהשוואה ולבחור את החברה הכי טובה.

הזמנת שירות כוללני

השלב השלישי הוא להבין איזה שירות בדיוק אתם רוצים להזמין לדירתה של אחותכם. האם אתם רוצים להזמין רק שירותי פינוי או שאתם רוצים לנצל את ההזדמנות הזאת ולהזמין גם שירות של ניקיון וסיוד? אין ספק שאם כבר עושים צעד גדול וחשוב כל כך כמו לפנות את כל מה שאחותכם אגרה, הרי שמאוד כדאי להזמין גם את שאר השירותים שאפשר לקבל.

הכנת הדירה לפינוי

השלב הרביעי הוא להכין את הדירה לפינוי, אך כיוון שמדובר על דירה של אגרנית כפייתית, סביר להניח שאנשי הצוות פשוט יגיעו ויוציאו מהדירה שלה את הכול. לכן מה שצריך להכין זה למעשה את אחותכם, וזה אומר שכדאי שתוציאו אותה מהבית וכדאי שתתאגדו לה לפעילות לשעות הפינוי.

הכניסה ביתה

השלב החמישי הוא השלב שבו נכנסים הביתה אחרי הפינוי וגם כאן כדאי שתהיו לצידה של אחותכם. זה יעזור לכם להתאקלם וליהנות מחדש מדירה נקייה שאין בה חפצים מיותרים, ואין ספק שזו תהייה התחלה חדשה בחיים שלה.