כל מה שרצית לדעת על שירות פינוי דירה

אחרי עשרים שנה הוחלט לקנות סלון חדש, אבל הסלון הישן היה עדין תקין והוחלט למצוא לו מקום, אחר כך הגיע תורם של השולחנות והכיסאות ופתאום אדם מוצא את עצמו מוקף בחפצים אשר תופסים את מרחב המחיה שלו. שירות פינוי דירה נועד בדיוק למצבים אילו בהם אדם נזקק לרוקן חפצים מדירתו מסיבות שונות.

 

עבור מי נועד שירות פינוי דירה?

שירות פינוי דירה הינו שירות אשר נועד לסייע במצבים שונים בהם ישנו צורך לפנות דירה או חלל כלשהו אולם הדבר נבצר מבעלי המקום אם מסיבות טכניות ואם מסיבות רגשיות. המצבים הנפוצים בהם ישנו צורך בשירות פינוי דירה הינם: פינוי אגרנות כפייתית, פינוי מחסנים, פינוי משרדים, פינוי ירושות, פינוי דירה למכירה, פינוי מקלטים, פינוי דירת גג, פינוי מחסנים, פינוי דירות גג ודירות ללא מעלית ועוד.

 

מה כולל שירות פינוי דירה?

פינוי דירה מתחיל ממיון החפצים בבית על פי דרישת הלקוח. החפצים ממוינים לחפצים שהלקוח רוצה לשמור, חפצים המיועדים למחזור ולשימוש חוזר וחפצים המיועדים לאשפה. לאחר שהושלם הפינוי ולא נותר עוד חפץ בבית, מבצעת החברה ניקוי של הדירה.

 

כמה זמן נמשך פינוי דירה?

משך פינוי הדירה הינו פונקציה של גורמים רבים ובהם: 1. מיקום הדירה והאתגרים שהיא מציבה לפינוי חפצים 2, מצב הפקקים ומקומות החניה בסביבת הדירה- פינוי דירה בתל אביב למשל עשוי להתארך בשל קשיי תעבורה. 3. כמות כוח האדם המגיע לפנות את הדירה, הציוד שיש בידי הצוות ומידת המיומנות שלו.

 

כיצד בוחרים חברת פינוי דירה?

ישנם מספר פרמטרים שמומלץ לקחת בחשבון כאשר בוחרים חברה לפינוי דירות. ראשית מומלץ להשתמש בשירותיה של חברה אשר מנהלת עסקה באמצעות חוזה. על החוזה לכלול שני מרכיבים חשובים: התחייבות על תאריך השלמת העבודה והתחייבות לשאת באחריות על כל נזק שייגרם לבית ולסביבתו. מרבית חברות הפינוי מבצעות גגם ניקיון בדירה. ישנם חברות שמציעות אף שירותים נוספים כגון צביעת קירות, שיפוצים והדברה. אם יש לכם צורך בשירותים כאלה מומלץ לבחור בחברה שתספק לכם חבילת שירותים משתלמת.