טיפים של פינוי דירה לדירת האספנות של אימא שלכם

אימא שלכם היא אספנים כפייתית ואתם חושבים שהגיע הזמן להעניק לה עזרה? אם כך, הטיפים המופיעים כאן לפניכם בנושא של פינוי דירה זה בדיוק מה שאתם צריכים לקרוא כעת. חשוב שתדעו שיש מי שיוכל לעזור לכם להחזיר את הדירה של אמכם למצב נורמאלי וכדאי שתיפנו אל אנשי המקצוע הנכונים.

נהלו שיחה בנושא עם אימא

אי אפשר לצפות שאימא שלכם תגיע לבד למסקנה שהיא צריכה להזמין שירות של פינוי דירה, ואתם צריכים להבין שזו חלק מהאחריות שלכם. קחו את אימא לשיחה שהמטרה שלה היא להסביר לה שאין דרך אחרת להתמודד עם המצב, אלא להוציא את החפצים שהיא אגרה.

בדקו חברות שונות

זה לא סוד שיש הרבה חברות של פינוי דירה שיכולות לפנות גם דירות של אגרנים כפייתיים כמו אימא שלכם, ולכן כדאי להשקיע כדי למצוא את החברה הטובה ביותר. חברה טובה ומובילה היא כזאת שיכולה להתמודד עם פינוי של כל תכולה בכל מצב, וכדאי לוודא שלאנשי הצוות יש ניסיון בפינוי דירות של אספנים.

קבעו יום לפינוי הדירה

כדי להבטיח שהדברים לא יחלפו ככה סתם ושהעניין לא יידחה עוד ועוד, אתם צריכים פשוט להרים טלפון אל החברה שבה בחרתם כדי לקבוע יום לפינוי. רק אם יהיה יום שנקבע מראש יהיה אמת מוצא למצב שאליו אימא שלכם נקלעה בגלל ההפרעה הנפשית שלה, ולכן שלב זה הינו חשוב ביותר.

הכינו את השכנים לפינוי

סביר להניח שהשכנים של אימא שלכם מרגישים שמחה גדולה גם הם על כך שהחלטתם לפנות את דירת אמכם, כי הרי גם הם סובלים מריח הדירה ומכל הזוהמה. רגע לפני שאנשי הצוות של חברת הפינוי מגיעים ומוציאים את כל התכולה, עדכנו את השכנים של אמכם במה שעתיד לקרות, כך שהם יוכלו להתפנות מהמקום ולהשאיר את אנשי הצוות לבצע את המשימה יותר בנוחות.

אל תוותרו על חיטוי

דירות כמו של אימא שלכם, כלומר דירות אל אספנים כפייתיים, הן דירות מטונפות ולכן לא כדאי לוותר על שירותי החיטוי שאותם אפשר להזמין מחברת הפינוי המקצועית.