בית ההורים מוזנח? הגיע הזמן לסדר

ניקיון בתים

סידור וניקיון הבית הינן מטלות שרובנו מעדיפים לדחות או לא לעשות כלל. אז על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בבית של מישהו אחר ולא הבית הפרטי שלכם, גם כאשר מדובר בבן משפחה. אבל, שמירה על סדר וניקיון בבתים של בני משפחה, בעיקר בני משפחה מבוגרים כמו הורים או דודים בגיל מבוגר, הינה חשובה מאוד. בנוסף לתחושת הסדר והניקיון בבית אשר מקלה לכל אדם על החיים, ללא קשר לגילו ומצבו הרפואי, בית נקי יכול ליצור תחושת רוגע ולהרחיק חיידקים ומחלות שונות אשר יכולות להזיק ולפגוע בבני אדם בכלל ובקשישים בפרט.

עשה זאת בעצמך?

תהליך הסדר וניקיון בבית לא תמיד נעים לביצוע, במיוחד כאשר לא מדובר בחפצים הפרטיים שלך, ובמיוחד כאשר מדובר על אנשים מבוגרים. תהליך מיון החפצים, החלטות לגבי מה נשאר ומה לא, ניקיון וסידור הבית, כל אלה משימות לא פשוטות אשר מצריכות סבלנות רבה. לכן, שקלו להעסיק חברה חיצונית אשר מתמחה בביצוע משימות כאלה. לעיתים לגורם חיצוני קל יותר להיכנס במצבים כאלו ולבצע את הסדר הדרוש, כמובן תוך שיתוף פעולה עם הדיירים. חברות אלה הינן חברות מקצועיות בעלות ניסיון רב בביצוע סדר וניקיון יסודי בבתים, דירות, מחסנים ובעצם כל חלל אשר דורש התייחסות ועבודה מקצועית.

רק תתקשרו

חברות רבות מציעות את השירותים הבסיסיים הרגילים – ביצוע סדר וניקיון בבית המבוקש, כאשר מדובר בסידור ולא פינוי הבית יש התחשבות ושיתוף פעולה עם הדיירים לגבי מה מיועד להיזרק לאשפה ומה נשאר. כמו כן, לחברות אלה יש את הידע לגבי איך ולאן לפנות כל סוג פסולת, העברת חפצים לתרומות, שימוש בחומרים ובציוד מתאים לביצוע המשימה והיכולת להחזיר את הדירה למצב מסודר ונקי. בנוסף, ישנן חברות אשר יציעו שירותים משלימים כגון הדברה וחיטוי בית, צביעה מחדש של הבית, ייעוץ והדרכה לגבי איך לסדר את הבית בצורה כזו שיוכל להישאר מסודר ולהתאים את הסדר עבור הדייר. כך שאם ברצונכם להעסיק חברה לצורך סידור וניקיון הבית, שלכם או של קרוב משפחה, חפשו מבין החברות המציעות את השירותים המתאימים לכם וכמובן המלצות לגבי השירות.