שי פינוי דירה – שירותי פינוי מקצועיים הכוללים שירותי מיון, אריזה, ניקיון וטיפול בפסולת

פינוי דירה

ניקיון, טיהור ופינוי הבית – הכנת המבנה למגורים ראויים

אם הדירה שלכם מוזנחת, אם אתם סובלים מאגרנות כפייתית, אם יש לכם אלף סיבות שבגינן אתם רוצים לנקות ולטהר את הבית לקראת פינוי, הגעתם למקום הנכון. פנו לשי פינוי דירה – שירותי פינוי מבנים מוזנחים, דירות ובתים באזורי הארץ השונים. שי עובד עם צוות קבוע ומסור המכיר את המצופה מעבודתו. הצוות שם לעצמו למטרה לפנות כל תכולה אחרי מיון ואריזה, ניקיון, צחצוח והברקת כל משטח. לא משנה אם מדובר בחדר האמבטיה או בחדר השינה, במטבח או בכל החדרים בבת אחת – הכל יטופל באמצעות גוף אחד של מקצוענים – שירותי פינוי דירה בניהולו של שי, הבוס הבכיר.

 

צוות מובחר תחת ניהולו של שי – צוות מוביל לאורך כל הדרך

שי פינוי דירה עוסק עשרות שנים בתחום הפינוי. הישג בהחלט מרשים, בפרט בשל העובדה שהוא בנה את העסק בשתי ידיו, גדל והעצים את עובדיו ואף ממשיך להעצימם בדרכם, כך שיש שפע של אנשי צוות מסורים שישמחו להגיע לכל פינה ולכל יישוב ועיר כדי לסייע במה שצריך  – פינוי דירה, מיון, אריזה וטיפול בפסולת שהצטברה.

הטיפול המקצועי בפסולת שהצטברה בדירה

הפסולת מפונה לאתרים מורשים בלבד, וזאת על פי חוקי העזר העירוניים. אתם לא צריכים לעבוד קשה או לחשוש מקנסות ומפגיעה באיכות הסביבה. מספיק שתשכרו את שירותיו של שי פינוי דירה ותאפשרו לו לבצע את המוטל עליו. שי שולט בכל החוקים ושומר על כולם, הוא יודע לאן להשליך את הפסולת ומאיזו נקודה בלי לפגוע בסביבה הקרובה. וזו סיבה נוספת לבחור בחירה מקצועית בשירותי פינוי דירה מקצועיים.

 

למה לבחור בשי פינוי דירה?

יש חברות פינוי בתים רבות בשוק, אבל לא כולן פועלות ברישיון ולא כולן מעניקות את אותו טיב השירות. מה גם שלא כל חברה מציעה שירותי מיון, אריזה וניקיון, לכן יש בחירה ברורה מבית העסק של שי פינוי דירה. הוא פועל ברישיון, תודעת השירות שלו רבה, הוא מציע סל שירותים שהופך את תהליך הפינוי לאטרקציה המקצרת את הדרך לשכור שירותים של אנשי מקצוע נוספים.