שירותי פינוי דירה מקיפים בכל ההיקפים

בעולם שלנו יש יותר ויותר שירותים שאנחנו מקבלים מגורמים חיצוניים כמו למשל שירותי פינוי דירה. מדובר על חבילת שירותים שמותאמת למגוון תרחישים: פינוי ירושות, פינוי אגרנות כפייתית, פינוי לקראת מעבר דירה, פינוי במסגרת שיפוץ דירה, פינוי דירה לאחר שריפה ועוד. בכל תרחיש כזה מציע המרכז לפינוי דירה בישראל חבילה מותאמת שבה נכללים כל השירותים הניתנים על ידי בעלי מקצוע מומחים בתחומם.

פינוי דירות מוזנחות

נכס שלא מטופל מזמן לא מעט בעיות במגוון נושאים. בין אם מדובר על דירה שגר בה אדם מבוגר מאד, בין אם מדובר על דירת של אגרן כפייתי ובין אם מדובר על דירה שהייתה מושכרת- בכל מצב שבו נתקלתם בדירה מוזנחת כדאי לקרוא למרכז לפינוי דירה בישראל שיבצע פינוי של הנכס, פינוי זבל מדירות, שיפוץ קל, ניקיון וחיטוי וגם צביעה יסודית. במקרה הצורך תבוצע במקום גם הדברה. כל השירותים ניתנים על ידי בעלי מקצוע.

פינוי אגרנות כפייתית

כולנו מכירים את התופעה של אנשים שאוגרים לתוך ביתם כל מיני חפצים: עיתונים, בגדים, אוכל, אשפה ועוד. מצב שבו איכות החיים נפגעת ושבגלל האגרנות אנשים מסתגרים בביתם יותר ויותר. מצב זה מעמיד את בני הבית לא רק בפני ירידה באיכות החיים אלא בפני סכנות מזיקים, שריפה, נפילה של חפצים ועוד. המרכז לפינוי דירה בישראל מתמחה בטיפול בדירות אגרנות כפייתית ומציעה חבילת שירותים כוללת שתביא את הבית למצב תקין שנעים לחיות בו.

פינוי ירושות

נפלה לידיכם דירה ישנה בירושה ואין לכם מושג מה לעשות בה? קבלו את הטיפ החשוב ביותר: פנו למרכז לפינוי דירה בישראל שמתמחה בפינוי ירושות ותחסכו לעצמכם הרבה כאב ראש. המרכז לפינוי דירה בישראל יבנה עבורכם סל שירותים מותאם שבו תוכלו לקבל דירה נקיה ומוכנה למכירה, השכרה או מגורים. לאחר פינוי הנכס מכל חפציו יבוצע בדירה ניקיון עם עבודות תחזוקה קלות, השבחה והחלפה של דלתות, חלונות ולבסוף צביעה יסודית. את התכולה תוכלו למכור או להעביר לתרומה והחברה תסייע גם בכך.

 

פינוי דירה הוא לא משימה לאדם פרטי. יש מצבים מורכבים שבהם לא מספיקות שתי ידיים ורצון טוב אלא נדרש ציוד מקצועי, צוות מנוסה וציוד מתאים. פנו עוד היום למרכז לפינוי דירה בישראל לקבלת הצעת מחיר.