פינוי תכולה פנימית של דירות

פינוי דירה

צריכים לפנות דירה מתכולה ונבהלים מגודל המשימה? לא יודעים איך להתחיל? אתם לא לבד. אנחנו בחברת שי פינוי דירות, מתמחים בעבודת פינוי תכולה פנימית של דירות ולא משנה מהי. לכן במקום להיבהל או לדחות את המשימה, אתם יכולים בהחלט להפסיק לדאוג, ולהתקשר אלינו. אנחנו כאן עבורכם!

 

מה חברת שי פינוי דירה מציעה לכם (מי אנחנו)?

 

אנחנו בחברת שי פינוי דירה פיתחנו לאורך שנות העבודה הרבות שלנו בתחום, שיטה מיוחדת של פינוי תכולה פנימית של דירות. בשל כך, בגלל היכולת הלוגיסטית והמקצועית שלנו, לצד אהבת אדם ורצון לעזור, הצלחנו לייצר הרבה מאד לקוחות מרוצים, שיכולנו לסייע להם ברגעים קשים בחייהם. אנחנו כאן כדי לסייע לכם, ואתם צריכים פינוי של תכולת הדירה – לא משנה למה (מיד נפרט), אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו כבר כעת, כדי להיפטר מאותה משימה מעיקה.

 

מהו קהל היעד שלי (מי זקוק לשירותיי)?

 

שלושה קהלים מרכזיים הם אלו שמבקשים סיוע של החברה שלנו בעבודת פינוי תכולה פנימית של דירות. כמובן שזה לא מכיל את כולם, ויש עוד הרבה מאד אנשים שזקוקים לסיוע שלנו. אבל בגדול, אם אתם שייכים לאחת מהאוכלוסיות הבאות, נשמח לשמוע מכם בהקדם לכדי לסייע לכם בפינוי הדירה.

 

  • קשישים או נכים שהיו רוצים לזרוק את הזבל המצטבר אצלם בבית או "סתם" לרענן, אבל לא יכולים לעשות את זה מטעמי כסף, עריריות או בגלל שאין להם כוח פיזי ו/או כח אדם שיכול לסייע להם, מוזמנים לפנות אלינו. פעמים רבות אנחנו מגיעים לעשות פינוי תכולה פנימית של דירות של נכים או קשישים שהיו רוצים לבד, אבל לא יכולים, בקריאה של מחלקת הרווחה של העיר בה הם גרים.
  • אם אתם חלק מ-6% של האוכלוסייה שסובל מבעיית אגרנות כפייתית, הנה אנחנו כאן עבורכם. לרוב מי שמתקשר הם השכנים או בני המשפחה ש"כבר לא יכולים יותר", אבל גם כאן שירותי הרווחה מתערבים הרבה פעמים. השילוב הטוב ביותר הוא בסיוע תרופתי, לצד הפינוי שלנו – שלרוב כולל לזרוק מאות קילוגרמים של זבל לפח.
  • ילדים שהתייתמו מהוריהם הקשישים וזקוקים לרענון הבית כדי למכור או להשכיר אותו.

 

ממה מורכבת העבודה איתנו ולמה כדאי איתנו ולא לבד?

 

לא כדאי לבד. העבודה קשה פיזית, דורשת ידע בסבלות, לצד כלים טכניים או לוגיסטיים שאין להם. בנוסף, לנו אין סנטימנטים לחפצים ולכן אנחנו יכולים לעשות יותר בקלות פינוי תכולה פנימית של דירות בלי להתעכב.

 

מה אנחנו מציעים? התקשרו היום לקבלת כל המידע!

 

  • אריזה, מיון, פירוק, שינוע של האשפה – לזבל, תרומה או מכירה
  • ניקיון, שיפוץ ועבודות חשמל קטנות לאחר העבודה
  • קבלת בית מצוחצח ונקי, והכול תוך שמירה על איכות הסביבה והחוק
  • עבודה עם כלים כבדים לרבות מכולות ו/או מנוף אם יש צורך