פינוי מקלט

מחברת:

כיום במצב הביטחוני בישראל חשוב במיוחד לשמור על גישה חופשית ובטוחה למרחב המוגן. מקלטים רבים, הן בבתים פרטיים והן בבנייני מגורים משותפים הפכו עם השנים למחסן ציוד. הנגישות למחסן, גודלו המאפשר אחסון של חפצים רבים וגדולים וכמובן העובדה שהציוד נשאר בו הרחק מן העין במקום להיות מאוחסן בבית גורמת לאנשים רבים להפוך את המקלט המיועד לצרכי ביטחון והגנה למחסן לכל דבר. הפכית המקלט למחסן מקשה על הגישה אליו בעת הצורך ושימוש בו לצורכי ביטחון.

איך עושים זאת?

פינוי מקלט הוא פעולה מורכבת הדורשת מאמץ פיסי רב, תוכנית עבודה מסודרת ובעיקר ניסיון קודם. מקלט בדרך כלל מלא בתכולה רבה, חפצים בגדלים שונים, לעיתים מדובר במקום טחוב, סגור וחשוך, תנאים המקשים על מלאכת הפינוי. מלבד המאמץ הפיסי שיש להשקיע, נדרש שימוש בציוד מיוחד לפינוי לרבות סולמות, משטחי הרמה, חומרי ריסוס, הדברה, ציוד אריזה ופינוי ועוד. פנייה לחברה מקצועית הנותנת שירות בתחום פינוי מקלט חוסכת זמן רב מאמץ ,השקעה פיסית ועלויות כספיות.

יתרונות פנייה לחברה

חברה המספקת שירות פינוי מקלט, תדאג לפינוי מקצועי, יעיל ומהיר, ותהפוך את המחסן שנוצר למקלט אמיתי. השטח הפנוי המתקבל לאחר פינוי מקלט יכול לשמש את בעליו לשעות הפנאי, ניתן לקיים בו הפעלות ימי הולדת, ישיבות וועד בית וכדומה. חשוב להבין כי פינוי מקלט דורש לפעמים פירוק, הרכבה, מציאת פתרונות יצירתיים לאחסון, עבודה פיסית, לרבות הובלה ופינוי פסולת לאתרים המורשים. חברה מקצועית תדאג לבצע את הפינוי על כל שלביו באחריות ומקצועיות.

שלבי הפינוי

בשלב הראשון יגיע נציג מטעם החברה לבצע הערכה ראשונית לגיבוש תוכנית העבודה, יתרשם ממצב המקלט, כמות התכולה, סוג החפצים, יברר עם בעלי הבית מה ברצונם לעשות עם החפצים המפונים, האם יש למשור אותם, לזרוק או לתרום, חשוב בפגישה הראשונית לסגור את כל פרטי הפינוי, לרבות מחיר,שירותים נלווים, לברר את משך הפינוי המשוער וכדומה. צוות הפינוי יגע ביום שנקבע, ימיין  את הציוד, ירכז לפינוי, יוביל ויפנה את תכולת המקלט, בסיום הפינוי, יבוצעו עבודות ניקיון וחיטוי.