פינוי ירושות ועיתונים

פינוי אגרנות

פינוי ירושות הוא משימה חשובה ומורכבת שאין להקל בה ראש אף לא לרגע האחד. מעבר לקושי הארגוני שבדבר, קיים אף קושי רגשי להתעסק עם חפצים של אדם אהוב שנפטר מן העולם. אמנם חפצים רבים יישמרו ויהיו לנחמה עבור היורש החוקי, יזכירו לו נשכחות יישארו איתו לעד, אך במסגרת פינוי ירושות ניתן אף למצוא חפצים שונים ומרובים אשר אין בהם כבר שימוש ותכלית, חפצים אשר נאספו, נאגרו, לא נזרקו, עקב סיבות כאלה ואחרות, עקב בעל הדירה הקודם. חפצים אלו מהווים מעמסה קשה על היורש החוקי ובמהלך פינוי הירושות יש להתמודד עימם ולהחליט מה לעשות לגביהם. כיום יש חברות אשר מתמחות בנושא ומציעות את שירותיהם לכל אחד. מדובר בחברות עתירות ניסיון, אשר ישמחו לעבוד ולעזור לכל אחד, תחת ליווי אישי צמוד והדוק.

מה בעצם מפנים?

כל דבר שניתן להעלות על הדעת. לעיתים אנשים מבוגרים וערירים נוהגים לאסוף בביתם חפצים רבים שאין בהם כבר שימוש, חפצים כגון רהיטים ישנים, בלויים ומרופטים, מוצרי חשמל שאינם עובדים ואף ערימות עצומות של עיתונים ישנים אשר מכסים כל פינה בבית. איסוף עיתונים הוא רווח ביותר אצל אנשים מסוג זה והוא נובע מכמה סיבות שונות, כגון בדידות, טראומות מהעבר, הוא סתם אובססיה שהתפתחה עם  השנים. איסוף עיתונים ישנים יכול לצאת מכלל שליה לחלוטין ולגרום לבית להיות מכוסה בהם לחלוטין, לגרום לריח לא נעים בעליל, לטנף את המקום ואף, במקרים קיצוניים, להוביל להגעת מטרידים ומזיקים לא רצויים. חברות מסוימות הן עתירות ניסיון במקרים הנ"ל ולכן עדיף לפנות אליהן.

איך הפינוי מתבצע?

ביעילות, מהירות ומקצועיות. החברות המפנות פיתחו לעצמן שיטה אשר הוכיחה את עצמה, עקה התעסקותם המרובה בעניין. תחילה החברות הוגות תוכנית עבודה מסודרת, כדי שיוכלו להבין עם מה עליהן להתמודד, לאחר מכן יתחילו החברות במיון וארגון החפצים. הארגון הוא שלב חשוב ביותר מכוון שהוא בעצם מבדיל בין חפצים רצויים לכאלה שאין בהם עוד שימוש. מקרה שבו יש לפנות רק עיתונים הוא יחסית קל, אך במקרים אחרים אנשים אף אוספים הרבה חפצים אחרים, חלקם בעלי ערך סנטימנטלי וכספי רב. השלב הבא יהיה השלב המעשי, הפרקטי, הפינוי עצמו. בשלב זה תתבצע עבודות פינוי הירושות, כאמור, ביעילות ובזריזות. השלב האחרון יהיה ניקיון ושיקום הדירה. יש לציין שבכל שלב, היורש החוקי יהיה מעורב לחלוטין ושום דבר לא ייעשה מבלי להתייעץ איתו קודם.

למידע נוסף בקרו באתר : www.clearing111.com