פינוי ירושה ללא עלות

פינוי דירה וירושה

כיום ניתן להשיג כמעט  הכול תמורת כסף, אנו רגילים לחשוב שאם יש לנו צורך בשירות מסוים/ מוצר מסוים, כל שעלינו לעשות הוא לשלם עבורו והדבר הרצוי יהיה שלנו. אז זהו שכדאי לדעת שניתן להשיג גם דברים בחינם, שלא  כל שירות יעלה לנו בהכרח בכסף. דוגמה קונקרטית לכך היא סיטואציית פינוי ירושה. קחו לדוגמה סיטואציה בה קיבלתם בירושה דירה מלאה בחפצים לא רצויים עבורכם וברצונכם למכור את תכולתה לטובת השכרה. כאן נכנסת לתמונה חברה שמבצעת פינוי ירושה ללא תמורה כספית מצדך.

תמורה שאינה כספית

אומנם אין מדובר בתמורה כספית , אך כן יש תמורה. אומנם תמורה שיכולה להיתפש ע"י הצד המפנה כשולית, כיוון שאינם נאלצים לוותר על כלום, אך החברה שמבצעת את פינוי ירושה כן תמצא  בכך תועלת- מצב מושלם. העיקרון המנחה הינו שהתמורה אותה הם מקבלים מגולמת בציוד הלא רצוי שבדירה. חברות פינוי ירושה יודעות כיצד להפיק  תועלת כספית ממוצרים ישנים. חברה בעלת ניסיון יודעת היכן למכור את החפצים, יודעת להעריך שווי של חפצים עתיקים, מכירה ביכולת השיפוץ ואת עולם היד השנייה.

יעדים

מעניין לראות מה חברה שכזאת יודעת לעשות עם ציוד שנמצא בעיניכם כמטרד. יש חברות שמקושרות לסוחרים של שווקים שונים, חנויות יד שנייה, חנויות שמשפצות רהיטים ישנים ומוכרות אותם במחירים שלא מביישים מחירים של חפצי נוי עדכניים. אם תחשבו על זה "שוק הפשפשים" משגשג בזכות שיתוף פעולה בין הרוכלים השונים לבין חברות פינוי.  בנוסף משמח לדעת שיש חברות שהן בנוסף למקצועיות גם אנושיות ואת הציוד שאין להם צורך בו הן מעבירות לאנשים נזקקים.

הסכם

כמו בכל תחום גם כשמדובר בסיטואציית פינוי תכולה, כדאי לערוך הסכם, הסכם שבא לשרת את שני הצדדים. הסעיפים שבהסכם ידונו בתיאום זמני תחילת וסיום הפינוי, מהם הדברים המפונים, במה לא נוגעים, וידוי פינוי הפסולת למכולות מורשות, (אחרת יש סיכון להיחשף לקנסות רציניים), ביטוח עובדים מצד המעסיק, שמירה על מצב הנכס/ השטח הציבורי של הנכס, וסגירת פרטים שונים כגון ביצוע ניקיון וכל דבר נוסף שנמצא חשוב מצדכם.