פינוי ירושה- כך תבחרו את החברה הנכונה

לפנות את הדירה בעזרת צוות מקצועי

אתם צריכים לפנות ירושה? הירושה היא תכולת דירה? כיצד תדעו איזו חברת פינוי ירושות מקצועית לבחור? הרי אינכם מפנים דירה מדי יום. פינוי ירושות זה עסק למקצוענים אשר דורש אורך רוח, יכולת התמודדות במצבים רגשיים של בני המשפחה אשר קיבלו את הדירה בירושה. לרוב הירושה שייכת לאדם יקר שנפטר ולכן הרגישות היא כפולה. זו הסיבה שכלל לא מומלץ לפנות את הדירה עצמאית גם אם לא מדובר ברכוש רב. כשמדובר בעניינים רגשיים, תמיד כדאי להיעזר במישהו מקצועי ומנוסה.

לאתר את החברה במנועי החיפוש

בשלב הראשון תוכלו לאתר דרך מנועי החיפוש השונים חברות פינוי. כל חברת פינוי רלוונטית לפינוי עזובונת. שאלו אותן מה היקף הפינוי שהחברה מסוגלת לו, מה המחיר, האם קיים מומחה פינוי דירה שיבוא לארגן ולעשות סדר בתמחור הסופי?  מומחה פינוי שיציע את ההצעה האטרקטיבית ביותר לאריזה, למיון ולסידור השלבים מאל"ף ועד תי"ו? לאחר שחקרתם קצת דרך האינטרנט מה כל חברת פינוי ירושות מציעה, תוכלו לברור את החברה המנוסה והמקצועית לפי הצרכים שלכם.

לבקש המלצות מאנשים

תוכלו לשאול אנשים שונים ממקום העבודה, מהבניין, מחברי המשפחה, אם הם מכירים חברת פינוי מומלצת. אפשר לשאול שכנים שעברו לאחרונה דירה, מי הייתה החברה שהם שכרו את שירותיה. בררו על אודות השירותים הנוספים שמעניקה החברה. בקשו לדעת מי הצוות שעובד בה, עד כמה הוא אדיב, מיומן, זריז ומהיר. בקשו לשמוע על שביעות הרצון של האנשים מהחברה שפינתה את התכולה של הדירה. אל תתביישו להציף בשאלות, היו מנומסים, אך דלו כמה שיותר פרטים.

יחס אישי ולא רק מקצועי

לפעמים ההבדל בין חברה אחת לאחרת הוא בטיב השירות האנושי ולא בפן המקצועי. שוחחו עם מספר חברות פינוי ונסו על פי היחס האישי שלהן להבין מי הן ומה הן. שאלו שאלות ובחנו את התשובות, את המקצועיות, את האדיבות ואת הסבלנות. לפעמים זה משפיע לכיוון כזה או אחר. עדיף לבחור חברה מקצועית, אך סובלנית ולא חברה מקצועית שאיננה סובלנית.