פינוי דירה ורהיטים

פינוי דירה ורהיטים

כל אחד שצריך מסיבה זו או אחרת לבצע פינוי דירה ורהיטים יודע שלא תמיד העבודה פשוטה כל כך. פינוי דירה ורהיטים של הורים קשישים שהלכו לעולמם יכול להחזיר את בניהם לעבר ולהזכיר להם נשכחות, להזכיר להם מתי הריהוט נרכש יש להם רגש לכל רהיט ורהיט ולכל פרט מפרטי התכולה בתוך הדירה.

סיפורי פינוי דירה ורהיטים

רבים מבין היורשים של הורים שהשאירו אחריהם דירה אינם מסוגלים לבצע בעצמם פינוי הדירה והרהיטים ולכן הם  פונים לחברת פינוי דירה שתעשה עבורם את העבודה. בנוסף לעובדה שלעיתים הרגש גובר על ההיגיון ומי שקרוב לדיירי אותה דירה אינו מסוגל לעשות את ההבדלה ביניהם הרי שאנשי המקצוע המשתייכים לחברת פינוי דירה עושים זאת במקצועיות, אבל ללא עירוב הרגש.

פינוי דירה ורהיטים בנכסים המשתייכים לאגרנים כפייתיים היא עבודה שאינה קלה הן פיזית והן נפשית. כמות הרהיטים הישנים שנמצאים בתוך הדירה יכולה לרהט מספר רב של דירות אבל ברובו הוא רהוט שבור וכזה שאינו בר שימוש. המקום מלא בכל מיני חפצים שנאספו מהרחוב והמזבלה והדירה משמשת מקום למקקים ומזיקים.

פינוי דירה

פינוי דירה ורהיטים אצל אספן כפייתי

הטחב והאבק משמשים כר פורה לחיידקים שמפיצים מחלות, בעיקר מחלות בקני הנשימה, ולא רק בני הבית סובלים מהמצב אלא כל השכנים הקרובים לדירה. מחלות עלולות להתפרץ ולגרום לקשיים בנשימה.

ברוב המקרים פינוי דירה ורהיטים של אספנים כפייתיים נעשה ללא הסכמתו של האגרן. הוא מתנגד נחרצות לכניסה של כל אדם זר בין שכניו או העובדים המקצועיים של הרשות המקומית. הוא אינו מאפשר לאף אחד לפנות את התכולה שבדירה, נהפוך הוא הוא ממשיך לאגור ודוחס בכל פינה אפשרית עוד ועוד רהיטים ופריטי אספנות אחרים. גם כשמוצא צו מבית המשפט המורה לרשות המקומית לפנות את הדירה והרהיטים של אותו אגרן כפייתי הפעולה נעשית לא אחת על ידי שימוש באלימות מצד האגרן שמסבר בתוקף לקבל את ההחלטה. לצורך הפינוי צריך קודם לפנות את האגרן מהסביבה ולבצע את הפעולה מהר ככל שאפשר תוך שימוש בכללי הזהירות הנדרשים לבל תינזק הדירה יותר מאשר היא ניזוקה ולבל יינזקו דירות השכנים.