פינוי דירה ומחסן מפסולת

פינוי דירה מוזנחת

חשוב לבצע פינוי דירה ופינוי מחסן מפסולת ומחפצים שאגרנו או שנאספו לאורך זמן. לא כל אחד יכול פיזית לפנות את החפצים הכבדים ולכן אנו רואים בעלי בתים רבים מאחסנים חפצים ישנים ולעתים אף חפצים שבורים במרפסות, בחצרות הבתים, במקלטים ובמחסנים. חפצים ישנים משפיעים על חזות הדירה ומצמצמים את מקום המגורים והם צורמים לעין. חשוב לבצע פינוי דירות מדי שנה וכך להרוויח את שטח הדירה ולדאוג לסדר וניקיון. יש אנשים אשר מתקשים לזרוק חפצים ישנים ועם השנים עלולה התופעה להחריף. תופעת האגרנות והאספנות עלולה להפוך למטרד עבור בני המשפחה והשכנים ולעתים יש שכנים אשר פונים לשירותי הרווחה או התברואה כדי לטפל בשכן שמדירתו עולה ריח רע או שהוא אוסף חפצים ישנים ושבורים מפחי הזבל. חברה מקצועית בתחום יודעת להתמודד עם מצבים אלה ומציעה שירותי פינוי דירה מקצועיים, מהירים ובעיקר יסודיים ותוך אחריות לעמוד בזמנים ולשמור על שלמות החפצים בדירה מבלי לפגוע ברכוש צד שלישי.

פינוי דירה מפסולת

אם אחד מבני המשפחה נוהג לאגור פסולת בדירה או שאתם מקבלים תלונות משכנים מכיוון שאחד מבני המשפחה אינו מסוגל לזרוק פסולת חשוב כי תפנו במהירות לחברה מקצועית. צוות החברה יגיע עם ציוד עבודה הכולל שקי איסוף אטומים לפסולת וידאג לפינוי הפסולת מהדירה, הובלת הפסולת לאתרי אשפה חוקיים ולניקיון וחיטוי יסודי בבית. כך ניתן להחזיר את הדירה למקום ראוי למגורים ולעזור לבן המשפחה הנוהג לאסוף פסולת או אינו מסוגל לפנות בכוחות עצמו חפצים ישנים ופסולת.

פינוי מחסן מפסולת

רוב האנשים נוהגים לאחסן במחסנים רהיטים ישנים, מכשירי חשמל, בגדים וחפצים חסרי ערך. במקרים רבים החפצים כבדים ולכן איננו מסוגלים לפנות אותם לפחי האשפה או לפנות לרחוב בהתאם להנחיות הרשות המקומית. חשוב להזמין חברת פינוי דירות מקצועית לפחות פעם בשנה וכך לשמור על סדר וניקיון המחסן. חפצים ישנים עלולים להפוך למלכודת אש ולמטרד תברואתי. פינוי המחסן באופן שוטף יותיר לנו מחסן בו נוכל להשתמש וליהנות משטח אחסון נוסף לדברים חשובים באמת שעלינו לשמור.