פינוי דירה המתקבלת בירושה

שי פינוי דירה

כאשר מקבלים בירושה דירה אנו יכולים לבחור האם למכור את הדירה, להשכיר אותה ולייצר לעצמנו הכנסה חודשית קבועה או לעבור ולגור בדירה. בדירות הישנות שמקבלים בירושה יש חפצים רבים וכדי לפנות אותם יש לפנות לחברת פינוי דירה מקצועית שתגיע לבדוק את תכולת הדירה ותחליט האם יש בדירה שירשתם חפצים בעלי ערך ואז החברה תבצע את הפינוי בחינם, או במקרים בהם יש חפצים רבים בעלי ערך החברה תציע לקנות את הירושה ולפנות את הדירה. במידה והדירה מוזנחת או שאין בה חפצים שווי ערך תיאלצו לשלם עבור פינוי ירושות אך תקבלו שירות מקצועי ומהיר הכולל פינוי כל תכולת הדירה, ניקיון ואף שיפוצים קלים.

פינוי בחינם

פינוי ירושות יכול להתבצע בחינם במידה ונציג חברת הפינוי מגלה חפצים אותם יוכל למכור הלאה לדוגמה בשוק הפשפשים, חנויות אמנות, חפצי נוי, מכשיר חשמל תקינים ועוד. פעמים רבות אנו לא יודעים להעריך את שווי הירושה שקיבלנו וגם אין לנו את הכלים או הניסיון למכור חפצים. יש העורכים גראז' סייל אך הדבר דורש היערכות וזמן רב שלא לכולנו יש. חשוב לפנות לחברה מקצועית ובעלת מוניטין שתפעל בהגינות ותעריך את שווי החפצים. יש המזמינים שמאי להערכת שווי החפצים אך הדבר כרוך בעלות נוספת. פינוי דירה שקיבלנו בירושה מונע מאיתנו את הצורך להתעסק בחפצים הרבים ונוכל לקבל את הדירה ריקה מחפצים ולהחליט האם למכור אותה, להשכיר אותה או שאנו או אחד מבני המשפחה יעברו לגור בה. אחרי הפינוי נקבל דירה נקיה ומצוחצחת ונעלה את ערכה.

לתרום חפצים שימושיים

חברות פינוי דירה מקצועיות פועלות בשיתוף עם ארגוני צדקה ועזרה והם מעבירות חפצים רבים לארגונים אלה כדי לעזור למשפחות נזקקות או לחסרי יכולת. כך נדע כי גם אנו תרמנו ועשינו מעשה צדקה. במקום לזרוק חפצים רבים לאשפה מן הראוי שנתרום אותם למען הנזקקים ונעזור לארגונים השונים. משפחות זקוקות למכשירי חשמל תקינים, לביגוד, לרהיטים ואף לחפצי נוי. חשוב לפנות לחברות המקצועיות ולדאוג כי בחוזה העבודה יוגדר כי יש חפצים במצב תקין שיועברו לתרומות.