פינוי דירה בראשון לציון

העיר ראשון לציון כמו ערים רבות במרכז הארץ היא עיר מבוקשת מאוד על ידי שוכרים וקונים המעוניינים לרכוש דירות בעיר. הודות לביקושים הרבים, כל מי שמקבל דירה בירושה בעיר או שמעוניין למכור את הדירה שלו מחפש לפנות את הדירה כמה שיותר מהר וכמה שיותר יעיל.
חברת פינוי דירות מקצועית יכולה להיות הפתרון האופטימלי בעבור מי שמעוניין לבצע פינוי דירה בראשון לציון בצורה המהירה ביותר ואפילו בין השירותים הנלווים של הדירה יכול צוות הפינוי לבצע ניקיון יסודי של הדירה וצביעה שלה כהכנה למכירה. איך הולך התהליך ומה צריך לעשות לפני הפינוי, להלן התשובות.

תהליך פינוי דירה בראשון לציון

תהליך פינוי דירה בראשון לציון מורכב מכמה שלבים. בשלב הראשון, צוות הפינוי מוציא את כל התכולה של הארונות, המזנונים, השידות, המיטות והבוידעם בבית, את התכולה שהוצאה, הצוות ממיין לפי קטגוריות של תכולה שתועבר לפחי אשפה, תכולה שניתן לתרום או תכולה שתועבר לאתרי מחזור. לאחר שלב המיון מגיע שלב הפינוי עצמו שבו כל התכולה נאספת לתוך שקים ומועברת אל מחוץ לדירה למשאיות ייעודיות שיעבירו את התכולה לכל המקומות שבקטלוג.
לאחר פינוי השקים, מתחיל צוות הפינוי בפירוק של כל הרהיטים והארונות בבית. לאחר מכן כל התכולה של הבית מוצאת החוצה אל מחוץ לבית ונערמת בערימות אשפה שמיועדות לעבור למשאיות האשפה ישירות לאתרי האשפה מורשים. השלב האחרון לאחר הוצאת כל התכולה מהבית החוצה הוא שלב הניקיון של הדירה מבפנים ומבחוץ.

ניקיון והכנה למכירה

צוות פינוי מקצועי מבצע ניקיון והכנה של הדירה למכירה במסגרת תהליך פינוי דירה בראשון לציון. במהלך הניקין, הצוות עושה שימוש חומרי חיטוי וניקיון ועל פי בקשת הלקוח גם פוליש לרצפות. על החלונות בבית מוצרים ונשטפים, הקרמיקות מקורצפות עם חומרי ניקיון ורצפות נשטפות ביסודיות. על פי בקשת הלקוח והצורך, צוות הפינוי צובע את הדירה ומבצע תיקונים קלים בקירות ובמשקופים של הדירה.

לפני הפינוי

צוות פינוי דירה אחראי לביצוע כל תהליך פינוי דירה בראשון לציון ולכן אין צורך מצד הלקוח לעשות דבר על מנת להתכונן ליום הפינוי.