המדריך לפינוי ירושות קל ומהיר

קבלת דירה בירושה מסייעת כלכלית בהיותה נכס מניב שניתן להרוויח ממנו כסכום קבוע בכל חודש אם מדובר על השכרה או כסכום עצום וחד פעמי אם מדובר על מכירה. כך או כך, על מנת להעביר את הדירה לדיירים חדשים יש לבצע בה לכל הפחות פינוי מלא של תכולה וניקיון יסודי, צביעה ותיקונים שונים. פינוי ירושות הוא תחום מקצועי בפני עצמו בשל המורכבות שלו. אז איך לעבור את הפינוי בדרך קלה ונוחה?

 חפשו המלצות

פינוי ירושות הוא כאמור תחום מורכב הדורש צוות מקצועי וגם ציוד מקצועי ולכן כדאי מאוד לשכור את שירותיה של חברה מקצועית אשר זהו תחום ההתמחות שלה. אם יש ביכולתכם להשיג המלצות מחברים או מכרים בהחלט כדאי.

חפשו חברות המתמחות בתחום

ישנן חברות ניקיון או הובלות המציעות גם שירותי פינוי. גם אם מדובר על מחיר זול יותר ממחיר שגובות חברות מקצועיות המתמחות בתחום הדבר אינו משתלם. העבודה תמשך זמן רב יותר ותעשה בצורה יסודית פחות.

 מספר פרמטרים נוספים לבדיקה

בדקו כמה פרמטרים נוספים באשר לחברת פינוי ירושות שאתם בוחרים. בדקו את הניסיון והמוניטין שלה בקרב החברות בתחום, את מספר אנשי הצוות שלה וניסיונם בתחום, את הכלים העומדים לרשותה בביצוע פינוי מהיר ויעיל- האם יש ברשותה מנוף זרוע להרמה, משאיות ומכולות לאיסוף ובדקו האם יש לה אישור השלכת אשפה באתר מורשה.

 קבעו פגישה עם החברה

לאחר בחירת החברה קבעו עימה פגישה על מנת שתראה באיזה סדר גודל של עבודה מדובר ובהתאם לכך מה מספר אנשי הצוות הנדרש, מהו הציוד הנדרש לביצוע פינוי יעיל, עד כמה הגישה אל הדירה קשה או קלה. לפי כל אלה החברה מציעה הצעת מחיר. בנוסף סכמו איתה מה בדיוק כולל השירות ומה קורה במקרה שנגרם נזק לדירה או לרכוש.

 עלות התשלום

חברות פינוי ירושות גובות את מחיריהן גם בהתאם למידת שימושן בתכולה. יש חברות אשר מכירת תכולה היא חלק בלתי נפרד ממקור הרווח שלהן. חברות כאלה מורידות ממחיר העבודה את ערך התכולה. כדאי למצוא חברה כזו, גם בגלל המחיר שיורד וגם בגלל העניין הסביבתי שבמציאת שימוש חוזר לחפצים במקום להשליכם.