איך עובד פינוי דירות מוזנחות

פינוי דירה

דירות מוזנחות צריכות להיות מטופלות כראוי על מנת שלא יהפכו מוזנחות יותר ויותר במשך הזמן ואף יהוו סכנה בריאותית לדיירים ולסובבים את הדירה. כאשר מדובר בדירות מוזנחות במיוחד, כאלה אשר דורשות התערבות חיצונית, מדובר במקרים חמורים כאשר הדיירים המתגוררים אינם מסוגלים לתחזק את ביתם באופן קבוע ואינם מקבלים עזרה מספקת, דיירים בעלי הפרעה כלשהי או פשוט דירות אשר עמדו ריקות לתקופה ארוכה. במקרים כאלו, בדרך כלל, נדרשת התערבות של חברה מקצועית לפינוי דירות על מנת להתמודד בצורה נכונה, יעילה ומהירה עם הדירה המוזנחת.

איך זה מתחיל

ישנן חברות רבות המספקות שירותי פינוי וניקיון דירות, על מנת למצוא את החברה המתאימה ביותר עבורכם עליכם לערוך חיפוש ובדיקה של מספר חברות, בדקו ותק וניסיון, מומחיות והמלצות, וכל דבר אשר יכול להצביע על כך שחברה ספציפית תתאים לכם. לאחר שבחרתם חברה, בדרך כלל, נציג מהחברה יגיע אל הדירה המיועדת לפינוי וניקיון על מנת להעריך את העבודה ולספק לכם הצעת מחיר. כמו כן, ישנן חברות אשר מציעות מעבר לפינוי וניקיון בלבד ומספקות שירותים כמו שיפוץ דירה, צביעה וסיוד, הדברה וחיטוי ועוד. בדרך כלל חברות אשר מספקות שירותים אלו יציעו לכם כבר בהתחלה את השירותים אשר נראה להן שהדירה שלכם צריכה. באפשרותכם לקבל הצעה זו לשירותים הנוספים או להעסיק אנשי מקצוע אחרים לביצוע העבודות.

איך זה מתבצע

הפינוי מתבצע באמצעות צוות מיומן אשר מגיע לדירה ומתחיל במיון החפצים. שלב המיון תלוי באופי הפינוי, כלומר, במידה והפינוי הוא מוחלט אז המיון מתחלק לחפצים אשר יש להשליך לאשפה, חפצים לתרומה, חפצים למיחזור או חפצים למכירה (במידה והבעלים מעוניינים). במידה והפינוי הינו חלקי מצטרף לקטגוריות לעיל גם חפצים אשר יש להשאיר ולשמור בדירה. את החפצים אשר מושלכים לאשפה צוות החברה מעביר לאתרי הפסולת המורשים מאחר ואין לזרוק אשפה לכל פח זבל שכן זה יכול לגרור קנסות עירייה, במיוחד כאשר מדובר בפסולת בניין, פסולת מתכת או פסולת בעלי חיים.

איך זה מסתיים

לבסוף החברה מבצעת ניקיון יסודי בבית ומבצעת את המשימות הנוספות במקרה שבחרתם לקבל הצעה זו מהחברה.