איך לבצע פינוי מחסנים?

מחסנים דורשים תשומת לב רבה

מחסנים הם חדרים שאנו באיזשהו מקום מסתכלים עליהם כחדרים מוקצים, כאלה שאף אחד לא ממש רוצה לגעת בהם ולהתעסק איתם. אלה חדרים שאנו שמים בהם את כל מה שאיננו מעוניינים שיהיה בביתנו. איננו משקיעים מחשבה באיך לסדר אותם, איך לארגן בהם מקומות אחסון כך שיהיה בהם יותר שטח אחסון ליותר חפצים. שטח שיכיל חפצים רבים יותר בצורה הגיונית יותר יסייע לנו למצוא חפץ שברצוננו למצוא במהרה. יותר מכך- נוכל להוציא אותו מבלי לקבל על ראשנו מטח שלם של חפצים שהיו מונחים באי סדר זה על גבי זה. רבים בוודאי יגידו כי אין זמן גם להשקיע במחסן, ושמחסן, מעצם היותו מחסן, משמש מקלט לכל החפצים המוצאים מן הבית. אך יש לקחת מספר דברים בחשבון.

מדוע חשוב לפנות מחסן?

פינוי מחסנים מדי פעם הם חשובים. המחסן הוא חדר שהתנאים התברואתיים בו מלכתחילה אינם טובים במיוחד. למחסן אין פתחי אויר, הוא נמצא במגע  עם הקרקע כך שהוא סופג הרבה לחות וסובל מעובש ופטריות הידועים כמפגעים שאינם רצויים כלל. אמנם אנשים אינם גרים במחסן, אך גם חפץ אשר היה במחסן זמן מה, ספג את הלחות והעובש אשר דבקו גם בו הוא אינו בריא לשימוש וצריך לעבור ניקוי יסודי. עדיף למנוע את התוספים הלא רצויים הללו, כולל אבק ולכלוך על ידי פינוי מחסנים באופן קבוע אחת לתקופה. ניתן ואף רצוי להעזר לשם כך בחברה מקצועית.

מהו שירות פינוי מחסנים?

חברות המבצעות פינוי מחסנים ודירות יגיעו אליכם בתחילת היום, לא לפני שהגיעו אליכם וראו היכן ממוקם המחסן ומהי רמת העומס ומצבו התחזוקתי. החברה מבצעת מיון של החפצים. הן משתדלות למכור חלק רב ככל האפשר מן התכולה המפונה ובכך לעשות חלק מהרווחים שלהן. כך, הווזה של הסבתא שנכמרו רחמיכם עליה ולא זרקתם, או שעון קיר שהיה תלוי בבית ההורים ולא רציתם אותו בביתכם יעשו פעמיהם אל שווקים וחנויות יד שניה וימצאו להם בית. בסוף הפינוי למכולה ומשאית שהחברה תביא עימה יתבצע ניקוי יסודי של המחסן, צביעתו  וטיפול בבעיות שיתגלו בו והוא יוכל לשרת אתכם במלוא הפוטנציאל.